English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Угринів
Угринів, кросіва церква. 21 листопада 2009 р.
Угринів, кросіва церква. 21 листопада 2009 р.

Карта

 

Кілька кілометрів на захід від Підгайців по дорозі на Завалів чи Маркову - і ви в Угринові (біля 800 жителів). Ви ще не знаєте, але попереду вас чекає КРАСА. Вона вивалиться на вас як картопля з мішка, несподівано  - і ви на секунду закам'янієте. Так, тут дуже мальовнича природа, пагорби, ліски, все чудово, це зрозуміло, але ж ви ж не чекали на таку КОНЦЕНТРАЦІЮ краси: щоб і сайдинг, і бляха, і золото, і літерки на фасаді, а? Сюрпрайз, як би каже вам Угринів, ось вона - краса по-селянськи, естетика по-галичанськи. Супер, нє? 

І не важливо, що місцева первісно дерев'яна Покровська церква - молоденька, лише з 1936 року. Юний як на пам'ятку вік ще не привід перетворити храм на полігон поганого смаку. Але поясніть це угринівцям...Розцяцькувати ще й скромну дзвіницю в угринівців фантазії не вистачило. Маєте банку яскравої фарби - віддайте на дзвіницю!
Угринів, дзвіниця.
І ще з цього ракурсу.
Uhrynów (obwód tarnopolski)

"Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник