English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Мариничі
Панорама села з сусідньої гори. 30 березня 2008 року.
Панорама села з сусідньої гори

Карта

 

Гуцульське село на березі Черемоша з непоганим видом на станіславівський Барвінків. Мариничі мають статус гірського населеного пункту - і це виправдано, навколо ж Буковинські Карпати.

За останнім переписом тут зафіксовано трохи більше як півтисячі жителів. Село видається цілком цивілізованим: в неділю молодь (а вона є!) грає в футбол на стадіоні, працюють кілька крамниць, є велика школа, церква (1878) в селі видається доглянутою. Можливо, тому, що деревина на ній - свіженька, ще не вилакована в якийсь з вирви-око кольорів - як в сусідніх Усть-Путилі чи Розтоках. Можливо, тут справа лише в часі - і скоро і мариничівський храм пофарбують в яскраво-рожевий чи флюоресцентно-зелений. Дах же вже під бляхою, і святий Симеон, зображення котрого прикрашає церковну браму, здається, намальований учнем другого класу путильської школи мистецтв.

Вже пост-фактум довідалася, що в селі діє музей Мариничів - при виховному комплексі «Родина», а ще в селі на березі Черемошу є цікавиа скеля - "Жаба". При наступній нагоді подивлюся. Як не забуду:). Дивно, що я її не бачила, хоча б мала.

Ще фото:

Дивний хрест на цвинтарі поблизу церкви. Дорога в Мариничі.
Дивний хрест на цвинтарі поблизу церкви. Дорога в Мариничі.
Дивний хрест на цвинтарі поблизу церкви. Дорога в Мариничі.
Церква Симеона Стовпника.
Церква Симеона Стовпника.
Церква Симеона Стовпника.


"Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник