English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
"Тарас Бульба" і фортеця

Див. також мою статтю про зйомки в газеті "Демократична Україна"

В травні 2007 року в Кам'янці продовжилися зйомки російського блокбастеру "Тарас Бульба" (повість М. Гоголя екранізує напівукраїнець Володимир Бортко).

Ще ілюстрації (03-05 травня)

Кам'янецька масовка ух яка колоритна! І все це - за 40 гривень в день (робочий день з 7 ранку до сьомої вечора, обід за власний рахунок, зобов'язання щодо зачіски - скоріше, її відсутності - і поголеності - скоріше, теж її відсутності:)). а тим часом фортеця повниться реквізитом. поролонові каміння, вози, зброя...
Бортко пересувається знімальним майданчиком з мегафоном - так його чути всій масовці. Нік Пауел керує козаками за допомогою білявої перекладачки.
Реквізит руками чіпати не можна. А так хочеться! Різноробам це вдається - ось, наприклад, везуть у фортецю віз. На евакуаторі. А "смола", яка лилася на козачі голови зі стін замку, виявилася звичайним багном, яке скоро змиють травневі дощі.
Каскадери (45 козаків та 5 шляхтичів) - зі Словакії. Професіонали.
Побут кам'янецької масовки.
Зйомки штурму фортеці. Шкода, що Кам'янець на Дубно зовсім не схожий. :о)
Коники були змушені 3 травня довго дихати прафіном, який палили для ефекту задимленості. Шкода коней, коні - вони ж не винні. А масовка вкотре бігала на черговому дублі з шаблюками наголо.

Пророк

Цей кадр мене тішить найбільше :)


"Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник